Ελληνική αρχική σελίδα » Ανακοινώσεις, Δραστηριότητες και Προκηρύξεις » Ανακοινώσεις για προπτυχιακούς φοιτητές » Προβολή ανακοίνωσης για προπτυχιακούς φοιτητές

Προβολή ανακοίνωσης για προπτυχιακούς φοιτητές

15.01.2022

Ανακοίνωση του μαθήματος ΙΑ02 ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΚΗ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ Α΄για τους επι πτυχίω φοιτητές ακαδ. έτους 2021-2022

Προθεσμία δηλώσεων μέσω της η-τάξης: 23 Ιανουαρίου 2022

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ ΙΑ02 «ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΚΗ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ Α΄» ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2022

Λόγω συνταξιοδότησης της κ. Αφροδίτης Χασιακού, το μάθημα ΙΑ02 «Προϊστορική Αρχαιολογία Α΄» θα εξεταστεί, για τους επί πτυχίω φοιτητές που το έχουν δηλώσει, από τον επίκουρο καθηγητή κ. Βασίλη Πετράκη.

Η εξέταση θα γίνει δια ζώσης και προφορικά στο γραφείο του κ. Πετράκη (πρώην γραφείο κ. Χασιακού) στον 4ο όροφο εντός της κυψέλης 405, την Παρασκευή 11 Φεβρουαρίου 2022, ώρες 9.00 έως 13.30.

Οι ενδιαφερόμενοι να εξεταστούν παρακαλούνται να εγγραφούν και να στείλουν σχετικό μήνυμα στην ΝΕΑ η-τάξη https://eclass.uoa.gr/courses/ARCH925/, προκειμένου να καταρτιστεί σχετικό πρόγραμμα εξέτασης ανά μικρές ομάδες (2-5 ατόμων) και να αναρτηθεί στην ίδια η-τάξη.

Κατά την προσέλευσή σας παρακαλείσθε να έχετε μαζί σας το απαραίτητο έγγραφο ταυτοπροσωπίας και κάποιο έγκυρο πιστοποιητικό εμβολιασμού, νόσησης ή έγκυρο διαγνωστικό τεστ σύμφωνα με τα αναγραφόμενα στη σχετική εγκύκλιο: http://www.arch.uoa.gr/fileadmin/arch.uoa.gr/uploads/proptyxiakes_spoudes/Odigies_gia_exetastiki_Ianoyarioy_2022.pdf

Επίσης, πρέπει να τηρούνται από όλους μας τα απαραίτητα και προφανή μέτρα υγειονομικής προστασίας.

Παρακαλείσθε, εάν έχετε σοβαρό λόγο να εξεταστείτε συγκεκριμένη ώρα εντός του ανωτέρω χρόνου, να το δηλώσετε στο μήνυμά σας. Καθώς, ωστόσο, δεν υπάρχει εγγύηση ότι όλα τα σχετικά αιτήματα θα ικανοποιηθούν, φροντίστε για τη διαθεσιμότητά σας τη συγκεκριμένη ημέρα για το σύνολο του χρόνου (δηλ. 09.00-13.30).

Προθεσμία δηλώσεων μέσω της η-τάξης: 23 Ιανουαρίου 2022

Βασίλης Πετράκης