24.05.2021

Συμμετοχή του Βαγγέλη Καραμανωλάκη στο 23ο Διεθνές Συνέδριο της Διεθνούς Εταιρείας Μεσογειακών Σπουδών (Mediteranean Studies Association)

Γιβραλτάρ 26-29 Μαΐου 2021Ο

O αναπληρωτής  καθηγητής Βαγγέλης Καραμανωλάκης συμμετέχει με ανακοίνωση μαζί με την υποψήφια διδάκτορα Αγγελική Χριστοδούλου και τον υποψήφιο διδάκτορα Βασίλη Γκόνη στο 23ο Διεθνές Συνέδριο της Διεθνούς Εταιρείας Μεσογειακών Σπουδών (Mediteranean Studies Association), που θα πραγματοποιηθεί διαδικτυακά στο Πανεπιστήμιο του Γιβραλτάρ από τις 26 έως τις 29 Μαΐου 2021.

Η ανακοίνωση έχει τίτλο: "The University as a Punisher: Control Mechanisms and Discipline Practices: The Disciplinary Board of the University of Athens (1911-1974