Ελληνική αρχική σελίδα » Διδακτικό προσωπικό » Ώρες υποδοχής κοινού

Ώρες υποδοχής κοινού (Ισχύουν μόνο κατά τη διδακτική περίοδο.)

ΤΟΜΕΑΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (Χειμερινό εξάμηνο 2013 - 2014)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΑ ΜΕΛΩΝ Δ.Ε.Π. ΓΡΑΦΕΙΟ ΗΜΕΡΕΣ & ΩΡΕΣ
ΑΝΕΖΙΡΗ ΣΟΦΙΑ 403 Δευτέρα 10.00-12.00
ΓΑΓΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 408 Τετάρτη 12:30-13:30
ΓΑΡΔΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΣΤ.ΣΠΟΥΔ Δευτέρα 9.00-11.00
ΓΙΑΝΤΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΙΣΤ.ΣΠΟΥΔ Πέμπτη 14.00-16.00
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 408 Τρίτη & Τετάρτη, 12.15 -14.00
ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 409 Τρίτη 10.00-12.00
ΚΑΤΣΙΑΡΔΗ- HERING ΟΛΓΑ 408 Τρίτη 8.15-9.00 & Τετάρτη 15.00-16.00
ΚΟΛΙΑ-ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 401 Τρίτη, 10.30-11.30 & 15.00-16.00, και Πέμπτη κατόπιν συνεννοήσεως
ΚΟΝΟΡΤΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 409 Δευτέρα 12.00 -13 00 & Τρίτη 08.00 έως 09.00
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 401  
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 616 Τετάρτη 13.45-14.45 & Πέμπτη 13.15-14.15
(Για τη διάρκεια της εξεταστικής του Απριλίου:
Παρασκευή 4/4/2014, 14.00-16.00,
Πέμπτη 10/4/2014, 14.00-16.00. )
ΛΙΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 616
Προπτυχιακό Τρίτη  15.00-18.00 αμφ. 325
Μεταπτ. Τετάρτη 18.00-21.00 κυψέλη 616
συνεργασία Τρίτη 13.00-15.00,Τετάρτη 17.00-18.00
ΜΑΝΙΑΤΗ -ΚΟΚΚΙΝΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΤΣΑ 401 (Σε εκπαιδευτική άδεια)
ΜΕΡΓΙΑΛΗ-ΣΑΧΑ ΣΟΦΙΑ 408 Δευτέρα & Τρίτη 12.00-13.00 
ΜΠΙΡΓΑΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 409 Τρίτη & Τετάρτη 15.00-16.00
ΜΠΟΥΡΑΖΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 616 Δευτέρα & Τετάρτη 11.00-12.00
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 401 Τρίτη και Τετάρτη 11.00-11.45
ΝΤΟΥΡΟΥ-ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 403 Δευτέρα και Τετάρτη, 10.00-12.00
ΠΑΠΑΔΙΑ-ΛΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 408 Τρίτη 12:00-13:00 & Πέμπτη 08:30-09:15
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 401 Πέμπτη 13.00-13.30 & Παρασκευή 10.00-11.30
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 403 Πέμπτη 15:00 - 17:00
ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 408 Τρίτη 15:00-16:00 και Τετάρτη 13:30-14:30
ΣΕΙΡΗΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 409 Τρίτη, Τετάρτη 12.00-13.00
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΑΝΘΗΣ 403 Τρίτη, 11.00-12.00
ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 401  
ΨΩΜΑ ΣΕΛΗΝΗ-ΕΛΕΝΗ 403 Δευτέρα 13.00 με 15.00

 

ΤΟΜΕΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (Χειμερινό εξάμηνο 2013 - 2014)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΑ ΜΕΛΩΝ Δ.Ε.Π. ΓΡΑΦΕΙΟ ΗΜΕΡΕΣ & ΩΡΕΣ
Βαβουρανάκης Γ. 720 Δευτέρα 13.00-15.00 μ.μ.
Βαλαβάνης Π. 717 Τετάρτη 11.00-13.00 μ.
Γραμμένου Α. 405 Παρασκευή 11.00-12.00 μ.
Κανελόπουλος Χ. 612 Τετάρτη 10.00-12.00
Καραλή Ι. Περιβ. Εργαστ. - 647 Τετάρτη 10.00-12.00
Κατάκης Σ. 404 Τετάρτη 10.00-12.00 μ.
Κέπετζη Β. 406 Τετάρτη 13.00-15.00 μ.μ.
Κεφαλίδου Ε. 406 Πέμπτη 13.00-15.00 μ.μ.
Κοπανιάς Κ. 404 Πέμπτη 11.00-13.00
Κωνσταντουδάκη Μ. 406 Τρίτη 12.00-13.00 & Τετάρτη 15.00-16.00 μ.μ.
Μαντζουράνη Ε. 423 Τρίτη 12.00-14.00 μ.μ.
Μαυρομιχάλη Ε. 613 Τρίτη 13.00-15.00 μ.μ.
Μούλιου Μ. 406 Τρίτη 10.00-11.00 & Τετάρτη 12.00-13.00 μ.μ.
Παλαγγιά Ο. 404 Τρίτη 10.00-12.00 μ.μ.
Πάλλης Γ. 406 Τετάρτη 10.00-12.00 μ.
Παπαδάτος Ι. 405 Τετάρτη 12.00-14.00 μ.μ.
Παυλόπουλος Δ. 613 Δευτέρα 11.00-13.00 μ.μ.
Πέππα Ε. 718 Παρασκευή 12.00-15.00 μ.
Πετρίδης Π. 406 Τετάρτη 12.00-14.00 μ.
Πλάντζος Δ. 404 Δευτέρα 11.00-12.00 & 15.00-16.00 μ.μ.
Πλάτων Ε. 419 Τρίτη 11.00-13.00 μ.μ.
Σγουρίτσα Π. 405 Τρίτη 10.30-12.00 μ.
Σχινά Α. 612 Παρασκευή 13.00-15.00 & 18.30-20.00 μ.μ.
Φιλιππάκη Γ. 719 Τετάρτη 10.00-12.00 μ.
Χασιακού Α. 612 Δευτέρα 12.00-14.00 μ.μ.



(τελευταία ενημέρωση: 14/2/2014)