Ελληνική αρχική σελίδα » Διδακτικό προσωπικό » Ώρες υποδοχής κοινού

Ώρες υποδοχής κοινού Εαρινού Εξαμήνου

ΤΟΜΕΑΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΑ ΜΕΛΩΝ Δ.Ε.Π.
ΓΡΑΦΕΙΟ
ΗΜΕΡΕΣ & ΩΡΕΣ
ΑΝΕΖΙΡΗ ΣΟΦΙΑ 403 Παρασκευή 12.00-14.00
ΓΑΓΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 408 Εκπαιδευτική άδεια
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 403 Πέμπτη 11.30-14.30
ΓΙΑΝΤΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΙΣΤ.ΣΠΟΥΔ Τετάρτη 13.00-14.00
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 408 Τρίτη 12.15-14.00 και Πέμπτη 08.00-09.30
ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 409 Τετάρτη 12.00-14.00
ΚΟΝΟΡΤΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 409 Τετάρτη 11.00-12.00 και Πέμπτη 14.00-15.00
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 401 Εκπαιδευτική άδεια
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 403 Τετάρτη 15.30-17.30
ΜΑΝΙΑΤΗ -ΚΟΚΚΙΝΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΤΣΑ 401 Τρίτη 11.00-12.00 και 15.00-16.00
ΜΕΡΓΙΑΛΗ-ΣΑΧΑ ΣΟΦΙΑ 408 Τρίτη 11.00-12.00
ΜΠΟΥΡΑΖΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 616 ΚΑΤΟΠΙΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 401 Τρίτη 11.00-12.00
ΠΑΠΑΔΙΑ-ΛΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 408 Τετάρτη 12.00-12.45 και Πέμπτη 14.00-15.00
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 409 Τετάρτη και Παρασκευή 12.20-13.20
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 403 Δευτέρα 15:00-17:00
ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 408 Τρίτη 12.15-13.30 και Τετάρτη 13.15-14.00
ΣΕΙΡΗΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 409 Τρίτη 10.30-11.30 και Παρασκευή 11.00-12.00
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΑΝΘΗΣ 403 Δευτέρα 11.00-12.00
ΨΩΜΑ ΣΕΛΗΝΗ-ΕΛΕΝΗ 403 ΚΑΤΟΠΙΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟΙ ΥΠΟΤΡΟΦΟΙ    
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 409 Δευτέρα 15.00-15.30
ΠΑΝΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 408 Τρίτη 14.00-15.00
Ε.Δ.Ι.Π.    
ΧΑΡΑ ΜΠΑΛΗ Ιστορικό Σπουδαστήριο Πέμπτη 11.00-12.00
ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Ιστορικό Σπουδαστήριο  

ΤΟΜΕΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΑ ΜΕΛΩΝ Δ.Ε.Π.
ΓΡΑΦΕΙΟ
ΗΜΕΡΕΣ & ΩΡΕΣ
ΒΑΒΟΥΡΑΝΑΚΗΣ Γ. 720 Τρίτη 10.00-12.00
ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ Π.
717
Άδεια
ΔΑΝΔΡΑΚΗ Α.
406
Παρασκευή 10.00-12.00
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
406
Τρίτη 12.00-14.00
ΚΑΤΑΚΗΣ Στ.
404
Τρίτη 12.30-14.30
ΚΕΦΑΛΙΔΟΥ Ε.
405
Τετάρτη και Πέμπτη 14.00-15.00
ΚΟΠΑΝΙΑΣ Κ.
404
Τετάρτη 11.00-13.00
ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗ Ε.
423
Τρίτη 12.00-14.00
ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ Ε.
613
Πέμπτη 13.00-15.00
ΜΟΥΛΙΟΥ Μ.
406
Τρίτη και Τετάρτη 10.00-11.00 (εκτός από 9/5/2018)
ΠΑΛΛΗΣ Γ.
406
Τρίτη 12.00-14.00
ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ Ι.
405
Εκπαιδευτική άδεια
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
613
Δευτέρα 11.00-13.00
ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π.
406
Τρίτη 17.30-19.30
ΠΛΑΝΤΖΟΣ Δ.
404
Τρίτη και Τετάρτη 12.00-14.00
ΠΛΑΤΩΝ Ε.
419
Τετάρτη 12.00-14.00
ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ Γ.
719
Τρίτη 10.00-12.00
ΧΑΣΙΑΚΟΥ Α.
405
Τρίτη 11.00-12.00
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟΙ ΥΠΟΤΡΟΦΟΙ    
ΒΛΑΧΟΥ Β. 404 Παρασκευή 10.00-12.00
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ. 613 Τετάρτη 14.00-15.00
ΜΑΛΑΔΑΚΗΣ Ε. 404 Παρασκευή 17.00-18.00
Ε.Δ.Ι.Π.    
ΑΡΑΧΩΒΙΤΗΣ Λ.
Αρχαιολογικό Πάρκο
Δευτέρα και Παρασκευή 12.00-14.00
ΡΟΓΚΕΝΜΠΟΥΚΕ Μ.
210 (Μουσείο/ Μονάδα συντήρησης αρχαιοτήτων)
Τρίτη και Τετάρτη 12.00-13.00
ΣΦΥΡΟΕΡΑ Α.
210 (Μουσείο)
Τρίτη 12.00-14.00 και Πέμπτη 10.00-12.00


(Τελευταία ενημέρωση: 28/2/2018)