Ελληνική αρχική σελίδα » Διδακτικό προσωπικό » Ώρες υποδοχής κοινού

Ώρες υποδοχής κοινού κατά την Εξεταστική περίοδο Ιουνίου

ΤΟΜΕΑΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΑ ΜΕΛΩΝ Δ.Ε.Π.
ΓΡΑΦΕΙΟ
ΗΜΕΡΕΣ & ΩΡΕΣ
ΑΝΕΖΙΡΗ ΣΟΦΙΑ 403 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ
ΓΑΓΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 408 Τετάρτη 10.00-12.00
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 401 Τετάρτη 19/06: 09.30-11.30 - Τρίτη 25/06: 09.30-11.30 - Τρίτη 02/07: 09.30-11.30 - Τρίτη 09/07: 09.30-11.30
ΓΙΑΝΤΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 408 Πέμπτη 12.00-14.00
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 408 Τρίτη 12.10-13.00 & Πέμπτη 8.00-9.30
ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 403 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ
ΚΟΝΟΡΤΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 409 Τετάρτη 14.00-15.00
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 401 Πέμπτη 8.30-10.00
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 403 0
ΜΕΡΓΙΑΛΗ-ΣΑΧΑ ΣΟΦΙΑ 408 Τρίτη 12.00-13.00
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 401 Τετάρτη 14.30-15.30
ΠΑΠΑΔΙΑ-ΛΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 408 Πέμπτη 8.45-10.45
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 409 Τρίτη 18/06: 10-11 - Παρασκευή 21/06: 11.20-12.20 & Πέμπτη 04/07: 9.00-10.00
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 403 Πέμπτη 15.00-16.00
ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 408 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ
ΣΕΙΡΗΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 409 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΑΝΘΗΣ 403 Τρίτη 12.00-13.00
ΨΩΜΑ ΣΕΛΗΝΗ-ΕΛΕΝΗ 403 Πέμπτη 8.00-9.30
Ε.Δ.Ι.Π.    
ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 616 Πέμπτη 10.00-12.00
ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΜΠΑΛΗ 616 Τρίτη & Τετάρτη 11.00-12.00
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟΙ ΥΠΟΤΡΟΦΟΙ    
ΑΜΠΟΥΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 408 Πέμπτη 15.30-17.30
ΚΟΥΤΜΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 409 Παρασκευή 9.00-12.00
Π.Δ. 407    
ΛΥΚΑΚΗ ΜΑΡΙΛΙΑ 401 Δευτέρα 11.00-12.00

ΤΟΜΕΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΑ ΜΕΛΩΝ Δ.Ε.Π.
ΓΡΑΦΕΙΟ
ΗΜΕΡΕΣ & ΩΡΕΣ
ΒΑΒΟΥΡΑΝΑΚΗΣ Γ. 720 επικοινωνήστε στο e-mail
ΔΡΑΝΔΑΚΗ Α. 406 Δευτέρα 11.00-13.00
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 406 Τετάρτη 11.00-13.00
ΚΑΤΑΚΗΣ Σ. 404 Τετάρτη 12.30-14.30 (μετά τις 20/6 επικοινωνήστε στο e-mail
ΚΕΦΑΛΙΔΟΥ Ε. 405 επικοινωνήστε στο e-mail
ΚΟΠΑΝΙΑΣ Κ. 404 Τρίτη 13.00-15.30
ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗ Ε. 423 επικοινωνήστε στο e-mail
ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ Ε. 613 Πέμπτη 13.00-14.00
ΜΟΥΛΙΟΥ Μ. 406 Δευτέρα 9.30-11.30
ΠΑΛΛΗΣ Γ. 406 Τετάρτη 13.00-15.00 (εκτός της 26ης/6)
ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ Ι. 405 Δευτέρα 9.30-12.00
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 613 Δευτέρα 11.00-13.00
ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π. 406 επικοινωνήστε στο e-mail
ΠΛΑΝΤΖΟΣ Δ. 404 Τρίτη 12.00-14.00
ΠΛΑΤΩΝ Ε. 419 Τετάρτη 12.00-14.00
ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ Γ. 719 Τρίτη 12.00-14.00
ΧΑΣΙΑΚΟΥ Α. 405 Τρίτη 10.00-12.00
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟΙ ΥΠΟΤΡΟΦΟΙ    
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ι. 613 επικοινωνήστε στο e-mail
ΔΗΜΑΚΗΣ Ν. 405 επικοινωνήστε στο e-mail
ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 405 επικοινωνήστε στο e-mail
Ε.Δ.Ι.Π.    
ΑΡΑΧΩΒΙΤΗΣ Λ. Αρχαιολογικό Πάρκο Δευτέρα & Παρασκευή 12.00-14.00
ΡΟΓΚΕΝΜΠΟΥΚΕ Μ. 210 (Μουσείο/ Μονάδα συντήρησης αρχαιοτήτων) Τετάρτη 11.00-13.00
ΣΦΥΡΟΕΡΑ Α. 210 (Μουσείο) Δευτέρα & Πέμπτη 10.00-12.00


(Τελευταία ενημέρωση: 13/6/2019)